Фізико-Технічний Інститут

Довузівська підготовка

×
Вхід:

День відкритих дверей 20.11.2015

v4ayggIMp2MІ знову дощовий осінній день, і знову  ДОВУЗ приймає гостей. В програмі  заявлено два заходи:

Цього разу до аудиторій  завітали старшокласники Політехнічного ліцею НТУУ “КПІ”, Технічного ліцею, Природничо-наукового ліцею №145, Русанівського ліцею, ліцею “Універсум”, Спеціалізованої школи з поглибленим вивченням інформаційних технологій  №304. Тобто аудиторія не просто зацікавлена, ще й дуже підготовлена і орієнтована на навчання.

Почався День відкритих дверей з представлення основної інформації про довузівську підготовку на ФТІ і програми “Школи ФТІ” на цей навчальний рік. Ознайомились і з тим, як проводиться конкурс “Інтел-Техно Україна”, з номінацями, правилами та порядком підготовки.


 

WP_002796Workshop “Старт з Arduino” почався з теоретичної частини швидкого старту роботи з мікропроцесорами. Ведучий заходу – Намоченко Ян, призер конкурсу “Інтел-Техно Україна”, студент 2 курсу ФЕЛ.Т

Після основної частини виступали учасники і призери Інтел – Техно Україна 2015-2016 – ліцеісти ПЛ НТУУ “КПІ” з презентаціями своїх проектів і історіями участі: Манжуленко Інга (“Реєстратор параметрів живлення, Інженерія), Танчинець Антон і  Петренко Кирил (“IQ-DREAM”, Інженерія), Ульянов Володимир (“Рухома платформа”, Робототехніка), Торжевський Максим (“Світильник с датчиком відстані на RGB- матриці”,  Інженерія).
Закінчили роботу практичними заняттями, запланувавши курс роботи з мікропроцесорами протягом навчального року.


2015-11-20 17.02.15иЛекція “Математика і криптографія” Сергія Володимировича Яковлєва почалась о 16.15 і мала тривати годину. Але замість лекції учасники побували на справжньому  “зануренні”  в світ математики, криптографії і взагалі гармонійної наукової реальності.
Найкраще про захід завжди розповідісамих  учасників, тому публікуємо відгук від учасників Технічного ліцею міста Києва, дякуємо всім учасникам за цікавість до науки, небайдужість до якості власної освіти і запрошуємо на наступні заходи:

“Все почалося з того, що ми прочитали на сайті довузівської підготовки НТУУ «КПІ» фізико-технічного факультета наступне оголошення: “В п’ятницю 20 листопада о 16.15 в Samsung-класі Фізико-технічного інституту НТУУ “КПІ” виступить із лекцією “Математика і криптографія” Сергій Володимирович Яковлєв.
Саме слово «лекція» трохи лякало, але, як виявилося, це була не лекція, – це була співпраця з аудиторією.
«Лекція» Сергія Володимировича почалася о 16.15 і за планом мала тривати годину, але … закінчилась о 18-50, тривала б і далі, але треба було зачиняти аудиторію.
Все пройшло на одному подиху. Про математику, фізику, криптографію, історію, біологію…
“Нам дуже-дуже-дуже сподобалось, не хотілося йти із затишної аудиторії від сучасного, цікавого викладача, від його знань і таланту. Забули геть про все – і про те, що прийшли після 4-х пар у ліцеї, на яких напружено працювали, і про втому, яка перед лекцією давалася в знаки. Хотілося чути відповіді на питання, розуміти все, про що йшла мова і поповнювати свій багаж знань. «КПІ» чекай нас на наступних заходах, ми у захваті!” – такі враження лишилися у учнів Технічного ліцею, які відвідали фізико-технічний факультет НТУУ «КПІ».

Фотозвіти про захід в групах “Фізтех запрошує”:
група ВК 
спільнота ФБ

WP_002793WP_002811WP_0028012015-11-20 17.02.19ь